  • Чернівецька область
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1 кВт чавун короткий на Гребінці
№929452
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1 кВт чавун короткий на Гребінці Чернівці - фото 1
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1 кВт чавун короткий на Гребінці Чернівці - фото 2
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1 кВт чавун короткий на Гребінці Чернівці - фото 3
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1 кВт чавун короткий на Гребінці Чернівці - фото 4
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1 кВт чавун короткий на Гребінці Чернівці - фото 5
Адреса: "Калинівська 13А", Чернівці, Чернівецька область
Виробник: Optima
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Комплектуючі:
Насос відцентровий Optima JET 100A 1,1 кВт чавун короткий
Гідроакумулятор на 24 літри.
Гребінець 5-ходовий 80 мм (п'ятник)
Реле тиску PM-5
Кабель із євровилкою та клемами 1,5 м
Манометр 6 атм. 50-мм сталевий корпус
Принцип роботи.
Принцип роботи насоса
Optima JET 100A 1,1 кВт чавун короткий — це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск у відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає під впливом лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9 м досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі), встановленому в корпусі насоса. Рідина, яка всмоктується, тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який є з'єднаний із камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском у роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі розв'язується проблема перекачування рідин із вмістом повітря.
Конструктивні особливості.
 Насосна частина виготовлена з чавуну
 Робоче колесо — латунь
 Дифузор і ежектор — термопласт,
 Вал ротора — неіржавка сталь.
 Механічне ущільнення — кераміка та графіт.
 Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
 Опори вала ротора — кулькопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
 Ступінь захисту двигуна IP44.
 Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
 Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
— номінальна потужність двигуна — 1,1 кВт
- необхідна напруга — 220 В + -5%, 50 Гц
- максимальна глибина всмоктування — 9 м
- максимальна висота напору — 45 м
- максимальна температура води — 40 °C