  • Чернівецька область
Набір PI-FS16-12 екранованого саморегульованого кабелю для захисту труб від замерзання
№1427793
Набір PI-FS16-12 екранованого саморегульованого кабелю для захисту труб від замерзання Київ - фото 1
Набір PI-FS16-12 екранованого саморегульованого кабелю для захисту труб від замерзання Київ - фото 2
Адреса: "", Київ, Київська область
Вид нагрівального кабелю: Саморегулюючий
Довжина кабелю: 12м
Країна виробник: Південна Корея
Виробник: Fine Korea
Максимальна потужність: 16Вт/м
Призначений для розміщення всередині труби.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПРОЕКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Робоча напруга ~ 220В
Країна виробник Південна Корея
Гарантія 5 років
Склад комплекту:
Саморегулюючий нагрівальний кабель PI-FS16-12, потужністю 16 Вт/м
Фітинг
Вилка електрична з заземленням
Інструкція
Пакувальна Коробка
Зворотній дзвінок Додати у кошик Повідомлення Контакти
Методи оплати
Готівка
Садко
Немає відгуків
listing_view_ad
Подібні пропозиції
Нагрівальний мат Fenix LDTS 410 Вт/2,60 кв.м Київ