  • Чернівецька область
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530)
№2030195
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 1
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 2
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 3
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 4
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 5
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 6
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 7
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 8
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 9
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 10
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 11
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 12
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 13
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 14
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 15
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 16
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 17
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей LiFePO4 29.2V/20A Power Queen P24V20A-BCHA-MINI-X (44-00530) Київ - фото 18
Адреса: "", Київ, Київська область
Колір: Чорний
Країна виробник: Китай
Мережевий зарядний пристрій для швидкого заряджання LiFePO4 акумуляторів 24 В (25.6 В) ємністю від 20 А·год; вхідна напруга 100-240 В, 50/60 Гц, макс. вхідний струм 10 А; вихідні параметри 29.2 В, 20 А; 3-ступеневий алгоритм заряджання CC/CV; швидкість заряду: 5 годин для АКБ 100 А·год; функція активації 0V для розблокування та заряджання АКБ після спрацювання захисту BMS; захист від перегріву, короткого замикання на виході, перенапруги та зворотної полярності; корпус з анодованого алюмінієвого сплаву з вентилятором та кронштейнами для настінного кріплення; світлодіодна індикація; силовий кабель-перехідник з роз’ємом Anderson 50 А на одному кінці та кільцевими клемами M8 на іншому у комплекті; робоча температура від -20°C до +40°C; розміри з кронштейнами 276 / 120.6 / 89.5 мм; вага 2.3 кг