  • Чернівецька область
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136)
№2458299
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 1
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 2
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 3
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 4
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 5
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 6
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 7
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 8
Реле напруги та струму на DIN-рейку TOMZN TOVPD1-63VAE colorful 63A, моніторинг енергоспоживання (51-00136) Київ - фото 9
Адреса: "", Київ, Київська область
Країна виробник: Китай
Колір: Белый
Реле напруги та струму з функцією енергомоніторингу та кольоровим дисплеєм; монтаж на DIN-рейку; максимальний струм навантаження 63 А; робоча напруга AC 140-300 В; контроль перенапруги 230-300 В (за замовчуванням 270 В), зниженої напруги 140-210 В (за замовчуванням 170 В), перевантаження за струмом 1-63 А (за замовчуванням 40 А); затримка увімкнення 1-500 с (за замовчуванням 10 с); затримка відновлення 1-500 с (за замовчуванням 30 с); час спрацювання 0.1-30 с; калібрування показників; ресурс ≥100000 циклів; власне споживання ≤2 Вт; розміри 86 / 38 / 68 мм