Світильник накладний PROTEUS-36 36 W 6400K чорний 1 088 грн
  • Южне
Світильник накладний PROTEUS-36 36 W 6400K чорний
№432357
Світильник накладний PROTEUS-36 36 W 6400K  чорний Одеса - фото 1
Адреса: "варненська 21", Одеса, Одеська область
Тип освітлення: Світильник
Матеріал розсіювача: Полікарбонат
Тип розсіювача: Матовий
Джерело світла: Світлодіодний блок SMD
Форма: Прямокутна
Тип світильника: Загального освітлення
Потужність: 36Вт