Світильник накладний PROTEUS-48 48 W 6400K чорний 1 981 грн
  • Южне
Світильник накладний PROTEUS-48 48 W 6400K чорний
№2204473
Світильник накладний PROTEUS-48 48 W 6400K чорний Одеса - фото 1
Адреса: "варненська 21", Одеса, Одеська область
Тип освітлення: Світильник
Матеріал розсіювача: Полікарбонат
Тип розсіювача: Матовий
Джерело світла: Світлодіодний блок SMD
Форма: Прямокутна
Тип світильника: Загального освітлення
Потужність: 48Вт