Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) 12 385 грн
  • Черновицкая область
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний )
№2501678
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) Харьков - изображение 1
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) Харьков - изображение 2
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) Харьков - изображение 3
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) Харьков - изображение 4
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) Харьков - изображение 5
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) Харьков - изображение 6
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) Харьков - изображение 7
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 (NGDP-PLT-1300-BK-EU) 1300W ( Чорний ) Харьков - изображение 8
Адрес: "", Харьков, Харьковская область
Форм-фактор: ATX
Производитель: 1stPlayer
1stPlayer NGDP HA-1300BA3 — блок живлення наступного покоління.
Форма відповідає специфікації ATX 3.0 і сертифікації Platinum. Блок живлення має потужність 1300 Вт, але зберігає стандартний форм-фактор ATX. Випрямлення повного моста LLC, 0 дБА у разі навантаження 50%, розширене регулювання напруги 12 В, амплітуда внутрішньої хвилі 0.5%. Дорогі рельєфні кабелі в стандартній комплектації.