Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850 W (R-PS850G-FE0B-JGEU) ( 20637 ) 7 550 грн
  • Черновицкая область
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850 W (R-PS850G-FE0B-JGEU) ( 20637 )
№2499948
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850 W (R-PS850G-FE0B-JGEU) ( 20637 ) Харьков - изображение 1
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850 W (R-PS850G-FE0B-JGEU) ( 20637 ) Харьков - изображение 2
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850 W (R-PS850G-FE0B-JGEU) ( 20637 ) Харьков - изображение 3
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850 W (R-PS850G-FE0B-JGEU) ( 20637 ) Харьков - изображение 4
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850 W (R-PS850G-FE0B-JGEU) ( 20637 ) Харьков - изображение 5
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS850G 850 W (R-PS850G-FE0B-JGEU) ( 20637 ) Харьков - изображение 6
Адрес: "", Харьков, Харьковская область
Форм-фактор: SFX
Серія PS-G Series пройшла офіційну сертифікацію Cybenetics і PPLP на відповідність стандарту ATX 3.1. Ці блоки живлення здатні видавати до 200% загальної потужності системи та 300% номінальної потужності через роз'єм 12 В-2x6 упродовж 0.1 мс, як того вимагає стандарт Intel ATX 3.1.
PS-G обладнаний високоякісними кабелями, що пройшли сертифікацію UI, з мідними жилами та спеціальним обплетенням. Ці кабелі відповідають суворим стандартам безпеки, а прокладати їх — одне задоволення. Завдяки двоколірним гніздам 12 В-2х6 користувачам легко переконатися в правильності встановлення.
Спеціально спроєктований вентилятор 92x20 мм збільшеної товщини з гідродинамічним підшипником і аеродинамічною конструкцією, створеною з урахуванням оптимального розташування плати та ретельного аналізу опору потоку повітря, вирізняється винятковою стабільністю під час роботи та дивовижно низьким рівнем шуму.
Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь чтобы оставить комментарий.
Пока нет ни одного отзыва.
Обратный звонок В корзину Сообщение Контакты
Способы оплаты
Накладений платіж Оплата за реквізитами Оплата на карту
TopShop
Нет отзывов
listing_view_ad
Похожие предложения
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5 650W ( 16347 ) Харьков 5
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5 650W ( 16347 )
Нет отзывов
Харьков
В корзину
Сегодня
Блок живлення MSI MAG A650BN PCIE5 ( 17666 ) Харьков 5
Блок живлення MSI MAG A650BN PCIE5 ( 17666 )
Харьков
В корзину
Сегодня
Блок живлення GameMax GE-500, 500W ( 12104 ) Харьков 7
ещё 2 фото
Блок живлення GameMax GE-500, 500W ( 12104 )