Блок живлення Gigabyte GP-P750BS 750W ( Чорний ) 3 597 грн
  • Черновицкая область
Блок живлення Gigabyte GP-P750BS 750W ( Чорний )
№2493156
Блок живлення Gigabyte GP-P750BS 750W ( Чорний ) Харьков - изображение 1
Блок живлення Gigabyte GP-P750BS 750W ( Чорний ) Харьков - изображение 2
Блок живлення Gigabyte GP-P750BS 750W ( Чорний ) Харьков - изображение 3
Блок живлення Gigabyte GP-P750BS 750W ( Чорний ) Харьков - изображение 4
Блок живлення Gigabyte GP-P750BS 750W ( Чорний ) Харьков - изображение 5
Блок живлення Gigabyte GP-P750BS 750W ( Чорний ) Харьков - изображение 6
Адрес: "", Харьков, Харьковская область
Состояние: Новое
Форм-фактор: ATX
Производитель: Gigabyte
СЕРТИФІКАЦІЯ 80 PLUS BRONZE. Сертифікат 80 Plus Bronze (230V EU) гарантує ККД 88% у разі навантаження 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора
ОДНА ШиНА +12 В. Одинична шина +12 В забезпечує оптимальну вихідну потужність, стабільність і сумісність обладнання. Така конструкція не тільки спрощує прокладання кабелю живлення, але і є найефективнішим вибором для цілей розгону