  • Черновицкая область
Насосна станція Optima MH-N1100 INOX-24 1,1кВт багатоступ,, нерж,колеса, на гребінці
№2317572
Адрес: "вулиця Об'їзна, 14", Тернополь, Тернопольская область
Производитель: Optima
Насосна станція Optima MH-N1100-24 1,1 кВт багатоступенева нержавіючі колеса на Гребінці
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Комплектуючі:
- Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1100INOX 1,1 кВт нержавіючі колеса
- Гідроакумулятор на 24 літра.
- Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
- Реле тиску PM-5
- Кабель з євровилкою і клемами 1,5 м
- Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Принцип роботи:
Висота підйому води даної моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 1100INOX - 4.
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики:
• Живлення: 220В / 50Гц;
• Потужність: 1100 Вт;