  • Чернівецька область
Насосна станція Optima JET100A-50 1,1кВт чавун короткий на гребінці
№2316301
Насосна станція Optima JET100A-50 1,1кВт чавун короткий на гребінці Тернопіль - фото 1
Адреса: "вулиця Об'їзна, 14", Тернопіль, Тернопільська область
Виробник: Optima
Насосна станція Optima JET100A-24 1,1 кВт чавун короткий на гребінці
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Комплектуючі:
Насос відцентровий Optima JET 100A 1,1 кВт чавун короткий
Гідроакумулятор - 50 літрів.
Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
Реле тиску PM-5
Кабель з євровилкою і клемами 1,5
Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Принцип роботи.
Принцип роботи насоса
Optima JET 100A 1,1 кВт чавун короткий це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при дії лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі), встановленому в корпусі насоса. Рідина,що всмоктується, тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості.
 Насосна частина виготовлена з чавуну
 Робоче колесо - латунь
 Дифузор і ежектор - термопласт,
 Вал ротора - нержавіюча сталь.
 Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
 Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
 Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
 Ступінь захисту двигуна IP44.
 Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
 Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
- номінальна потужність двигуна - 1,1 кВт
- необхідна напруга - 220В ± 5%, 50Гц