  • Чернівецька область
Насосна станція Optima JET100S-PL-50 1,1кВт нержавійка на гребінці
№2318165
Насосна станція Optima JET100S-PL-50 1,1кВт нержавійка на гребінці Тернопіль - фото 1
Насосна станція Optima JET100S-PL-50 1,1кВт нержавійка на гребінці Тернопіль - фото 2
Насосна станція Optima JET100S-PL-50 1,1кВт нержавійка на гребінці Тернопіль - фото 3
Насосна станція Optima JET100S-PL-50 1,1кВт нержавійка на гребінці Тернопіль - фото 4
Адреса: "вулиця Об'їзна, 14", Тернопіль, Тернопільська область
Виробник: Optima
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Комплектуючі:
- Насос відцентровий Optima JET100S-PL 1,1 кВт нержавійка
- Гідроакумулятор - 50 літрів.
- Шланг антивібраційний кутовий LG27 (HS3002) 1 ″нв 0,6 26мм
- Кабель з євровилкою і клемами 1,5 м
- Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
- Реле тиску PM-5
- Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Принцип роботи станції:
Конструктивні особливості:
• Матеріал корпусу - нержавіюча сталь
• Робоче колесо - пластик
• Дифузор і ежектор - термопласт,
• Вал ротора - нержавіюча сталь.
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
• Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
• номінальна потужність двигуна - 1,1 кВт
• необхідне напруга - 220В ± 5%, 50Гц