  • Чернівецька область
Насос відцентровий багатоступеневий Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт неірж, колеса
№930445
Насос відцентровий багатоступеневий Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт неірж, колеса Чернівці - фото 1
Насос відцентровий багатоступеневий Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт неірж, колеса Чернівці - фото 2
Насос відцентровий багатоступеневий Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт неірж, колеса Чернівці - фото 3
Насос відцентровий багатоступеневий Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт неірж, колеса Чернівці - фото 4
Насос відцентровий багатоступеневий Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт неірж, колеса Чернівці - фото 5
Насос відцентровий багатоступеневий Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт неірж, колеса Чернівці - фото 6
Адреса: "Калинівська 13А", Чернівці, Чернівецька область
Виробник: Optima
Виробник — Польща-
Гарантія — 2 роки
Висота підіймання води цієї моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 1800INOX — 8.-
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з неіржавкої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики:
• Напруга мережі: 230В,50Гц;
•-Мощість: 1800 Вт;
•-Максимальна рекомендована глибина всмоктування: 7 м;
•-Максимальна висота напора — 90 м
•-Максимальний робочий тиск: 10 барів;
•-Діаметр приєднання — 1|
•-Температура води: від 0 до 35 °C;