Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 ) 6 968 грн
  • Чернівецька область
Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 )
№2502970
Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 ) Харків - фото 1
Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 ) Харків - фото 2
Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 ) Харків - фото 3
Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 ) Харків - фото 4
Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 ) Харків - фото 5
Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 ) Харків - фото 6
Блок живлення Chieftec Vega M PPG-1000-C 1000W ( 14674 ) Харків - фото 7
Адреса: "", Харків, Харківська область
Форм-фактор: ATX
Виробник: Chieftec
Блоки живлення серії CHIEFTEC Vega M відповідають стандарту Intel ATX 12 V 3.1 і підтримують PCIe GEN5 із сертифікованою ефективністю 80PLUS Gold.
Повністю модульна конструкція з дуже довгими чорними кабелями робить її придатною для масових геймерів, які збирають свої системи навіть у великих корпусах ПК. Крім того, 135 мм вентилятор FDB оптимізує баланс між продуктивністю охолодження й рівнем шуму.