Блок живлення DeepCool GamerStorm PS750G 750 W (R-PS750G-FE0B-JGEU) ( 29563 ) 6 732 грн
  • Чернівецька область
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS750G 750 W (R-PS750G-FE0B-JGEU) ( 29563 )
№2499942
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS750G 750 W (R-PS750G-FE0B-JGEU) ( 29563 ) Харків - фото 1
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS750G 750 W (R-PS750G-FE0B-JGEU) ( 29563 ) Харків - фото 2
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS750G 750 W (R-PS750G-FE0B-JGEU) ( 29563 ) Харків - фото 3
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS750G 750 W (R-PS750G-FE0B-JGEU) ( 29563 ) Харків - фото 4
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS750G 750 W (R-PS750G-FE0B-JGEU) ( 29563 ) Харків - фото 5
Блок живлення DeepCool GamerStorm PS750G 750 W (R-PS750G-FE0B-JGEU) ( 29563 ) Харків - фото 6
Адреса: "", Харків, Харківська область
Форм-фактор: SFX
Серія PS-G Series пройшла офіційну сертифікацію Cybenetics і PPLP на відповідність стандарту ATX 3.1. Ці блоки живлення здатні видавати до 200% загальної потужності системи та 300% номінальної потужності через роз'єм 12 В-2x6 упродовж 0.1 мс, як того вимагає стандарт Intel ATX 3.1.
PS-G обладнаний високоякісними кабелями, що пройшли сертифікацію UI, з мідними жилами та спеціальним обплетенням. Ці кабелі відповідають суворим стандартам безпеки, а прокладати їх — одне задоволення. Завдяки двоколірним гніздам 12 В-2х6 користувачам легко переконатися в правильності встановлення.
Спеціально спроєктований вентилятор 92x20 мм збільшеної товщини з гідродинамічним підшипником і аеродинамічною конструкцією, створеною з урахуванням оптимального розташування плати та ретельного аналізу опору потоку повітря, вирізняється винятковою стабільністю під час роботи та дивовижно низьким рівнем шуму.
Зворотній дзвінок Додати у кошик Повідомлення Контакти
Методи оплати
Накладений платіж Оплата за реквізитами Оплата на карту
TopShop
Немає відгуків
listing_view_ad
Подібні пропозиції
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5 650W ( 16347 ) Харків 5
Блок живлення MSI MAG A650GLS PCIE5 650W ( 16347 )
Немає відгуків
Харків
Блок живлення MSI MAG A650BN PCIE5 ( 17666 ) Харків 5
Блок живлення MSI MAG A650BN PCIE5 ( 17666 )
Харків
Блок живлення GameMax GE-500, 500W ( 12104 ) Харків 7
ще 2 фото
Блок живлення GameMax GE-500, 500W ( 12104 )