  • Чернівецька область
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471)
№2429124
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471) Київ - фото 1
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471) Київ - фото 2
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471) Київ - фото 3
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471) Київ - фото 4
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471) Київ - фото 5
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471) Київ - фото 6
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471) Київ - фото 7
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø 11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471) Київ - фото 8
Адреса: "вікентія хвойки 14", Київ, Київська область
Матеріал корпусу: Чавун
Виробник: Leo
Насос циркуляційний 270 Вт Hmax 12 м Qmax 65 л/хв Ø11⁄2" 180 мм + гайки Ø1" LEO 3.0 (774471)
Насосна частина:
Корпус: чавун;
Вал двигуна: металокераміка на основі оксиду алюмінію;
Робоче колесо: технополімер.
Електродвигун:
Тип двигуна: асинхронний, тришвидкісний, безшумний;
Обмотки статора: мідь;
Гільза статора електродвигуна: неіржавка сталь AISI 304;
Підшипник: металокераміка на основі оксиду алюмінію;
Напруга: U 1 ~ 230 ± 10% В
Частота: 50 Гц;
Клас ізоляції: Н;
Клас захисту: IP44;
Довжина кабелю: 1 м.
Патрубок:
DN1: 1½";
Різь перехідників: 1".