  • Чернівецька область
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія
№1897473
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 1
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 2
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 3
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 4
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 5
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 6
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 7
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 8
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 9
Бетонозмішувач Rebiner RCS-155/1000 – 155 л, 1 кВт, гарантія 36 міс, Латвія Львів - фото 10
Адреса: "промислова", Львів, Львівська область
Частота обертів барабана: 29об/хв
Об'єм бака бетономішалки: 155л
Живлення: Мережа 220В
Гарантійний термін: 36міс
Виробник: REBINER
Країна виробник: Латвія
Стан: Новий
Бетонозмішувач
Rebiner RCS-155/1000
Бетонозмішувач поставляється в розібраному вигляді в заводській упаковці.
Ключові особливості:
Два колеса для простоти переміщення по будівельному майданчику
Наявність штурвала спрощує перекидання і дозволяє налаштувати кут нахилу при перемішуванні
Двигун оснащений надійним захистом від перегріву
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В
Потужність: 1000 Вт
Об'єм барабана: 155 л
Діаметр барабана: 570 мм
Висота барабана: 610 мм