  • Чернівецька область
Електрорубанок ALFA ALEP82-12 – потужний, компактний, у комплекті кейс для зберігання
№1897362
Електрорубанок ALFA ALEP82-12 – потужний, компактний, у комплекті кейс для зберігання Львів - фото 1
Електрорубанок ALFA ALEP82-12 – потужний, компактний, у комплекті кейс для зберігання Львів - фото 2
Електрорубанок ALFA ALEP82-12 – потужний, компактний, у комплекті кейс для зберігання Львів - фото 3
Електрорубанок ALFA ALEP82-12 – потужний, компактний, у комплекті кейс для зберігання Львів - фото 4
Адреса: "промислова", Львів, Львівська область
Споживана потужність: 1200Вт
Країна виробник: Італія
Виробник: Alfa
Живлення: Мережа 220В
Електрорубанок AL-FA ALEP82-12 (1200 Вт, 17000 об/хв, кейс)
Особливості:
Плавне регулювання глибини стругання
Підошва з загартованої сталі
Вибірка чверті
Підключення пилососу
Система стабілізації обертів під навантаженням
Технічні характеристики:
Виробник: AL-FA
Глибина стругання: до 2.5 мм
Ширина стругання: 82 мм
Привід: електричний
Матеріал корпусу: метал
Потужність: 1200 Вт