  • Чернівецька область
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка 800 Вт,Пили дискові стаціонарні 2950 об / хв
№2064545
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 1
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 2
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 3
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 4
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 5
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 6
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 7
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 8
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 9
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 10
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 11
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 12
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 13
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 14
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 15
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 16
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка  800 Вт,Пили дискові стаціонарні  2950 об / хв Львів - фото 17
Адреса: "промислова", Львів, Львівська область
Виробник: Procraft
Стан: Новий
Країна виробник: Німеччина
Споживана потужність: 800кВт
Циркулярна пила стаціонарна KR2600/200,Настільна циркулярка 800 Вт,Пили дискові стаціонарні 2950 об / хв Гарантія 36 міс
Особливості
Асинхронний двигун — тиха і стабільна робота
Литий алюмінієвий стіл
Регулювання кута різу 0–45°
Точні упори з шкалою
Зубчаста напрямна для стабільного різу
Підключення пилососа
Захисний кожух для безпеки
Компактний формат для майстерні
Технічні характеристики
Тип: стаціонарна дискова пила
Потужність: 800 Вт
Діаметр диска: 200 мм
Посадковий отвір: 16 мм
Товщина диска: 2.4 мм
Кількість зубів: 24
Розмір столу: 500 × 335 мм
Кут нахилу: 0–45°
Глибина пропилу:
90° — до 45 мм
45° — до 35 мм