  • Чернівецька область
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс
№1898690
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 1
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 2
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 3
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 4
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 5
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 6
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 7
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 8
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 9
Плиткоріз водяний Procraft PF 920/230 (1.2 кВт) — Професійний підлоговий різ до 920 мм із гарантією 36 міс Львів - фото 10
Адреса: "промислова", Львів, Львівська область
Діаметр посадкового отвору: 25.4мм
Кут різу: 45град.
Максимальний діаметр диска: 230мм
Виробник: Procraft
Стан: Новий
Країна виробник: Німеччина
Максимальна довжина різу: 920мм
Максимальна глибина різу: 43мм
Кількість швидкостей: 1шт.
Споживана потужність: 1.2кВт
Електроплиткоріз Procraft PF-920/230
з водяним охолодженням
Ключові особливості:
Легке та зручне налаштування кута пиляння заготовок
Складні ніжки - для економії місця при зберіганні та транспортуванні
Технічні характеристики:
Тип приводу: електричний
Потужність: 1200 Вт
Матеріал обробки: мармур / камінь / граніт / цегла / мозаїчна та звичайна кераміка / кахель
Розміщення двигуна: верхнє
Водяне охолодження: подача в зону різання
Розміри столу: 960 × 390 мм
Діаметр диску: 230 мм
Товщина диску: 2.4 мм
Можливість різання під кутом: так
Кут нахилу: 0° - 45°
Глибина різу під кутом 45°: 37 мм
Глибина різу під кутом 90°: 43 мм