Світильник врізний STELLA-30 30W 6400K 441 грн
  • Чернівецька область
Одеська область
Пошук по регіону
Пошук по регіону
  • Ананьїв
  • Арциз
  • Балта
  • Білгород-Дністровський
  • Біляївка
  • Березівка
  • Болград
  • Великодолинське
  • Ізмаїл
  • Чорноморськ
  • Кілія
  • Кодима
  • Подільськ
  • Любашівка
  • Овідіополь
  • Одеса
  • Роздільна
  • Рені
  • Татарбунари
  • Теплодар
  • Ширяєве
  • Южне
Світильник врізний STELLA-30 30W 6400K
№432256
Світильник врізний STELLA-30 30W 6400K Одеса - фото 1
Адреса: "варненська 21", Одеса, Одеська область
Потужність: 30Вт
Країна виробник: Китай
Гарантійний термін: 2міс
Зворотній дзвінок Додати у кошик Повідомлення Контакти
Методи оплати
Накладений платіж Переказ на рахунок ФОП Готівка
ЕСТ Одеса
Немає відгуків
listing_view_ad
Подібні пропозиції
Led лампа 3000к 18W e27 A60 PREMIER Одеса
Немає відгуків
Одеса
Світильник точковий KAMELYA чорний Одеса
Одеса
Led лампа e27 18W 4200К A60 PREMIER Одеса