Світильник вологозахищений LED 20W 6400K PROLINE-20 348 грн
  • Чернівецька область
Одеська область
Пошук по регіону
Пошук по регіону
  • Ананьїв
  • Арциз
  • Балта
  • Білгород-Дністровський
  • Біляївка
  • Березівка
  • Болград
  • Великодолинське
  • Ізмаїл
  • Чорноморськ
  • Кілія
  • Кодима
  • Подільськ
  • Любашівка
  • Овідіополь
  • Одеса
  • Роздільна
  • Рені
  • Татарбунари
  • Теплодар
  • Ширяєве
  • Южне
Світильник вологозахищений LED 20W 6400K PROLINE-20
№432347
Світильник вологозахищений LED 20W 6400K PROLINE-20 Одеса - фото 1
Адреса: "варненська 21", Одеса, Одеська область
Матеріал корпусу: Пластик
Тип освітлення: Світильник
Матеріал розсіювача: Пластик
Тип розсіювача: Матовий
Джерело світла: Світлодіодний блок SMD
Тип світильника: Загального освітлення
Потужність: 20Вт
Країна виробник: Китай
Ширина: 65мм
Висота: 56мм
Виробник: Horoz Electric
Довжина: 566мм
Колір корпусу: Білий
Тип лампи: Світлодіодна стрічка