Світильник врізний TAURUS-48 48 W 6400K 1 144 грн
  • Чернівецька область
Одеська область
Пошук по регіону
Пошук по регіону
  • Ананьїв
  • Арциз
  • Балта
  • Білгород-Дністровський
  • Біляївка
  • Березівка
  • Болград
  • Великодолинське
  • Ізмаїл
  • Чорноморськ
  • Кілія
  • Кодима
  • Подільськ
  • Любашівка
  • Овідіополь
  • Одеса
  • Роздільна
  • Рені
  • Татарбунари
  • Теплодар
  • Ширяєве
  • Южне
Світильник врізний TAURUS-48 48 W 6400K
№432356
Світильник врізний TAURUS-48 48 W 6400K Одеса - фото 1
Адреса: "варненська 21", Одеса, Одеська область
Тип освітлення: Світильник
Матеріал розсіювача: Полікарбонат
Тип розсіювача: Матовий
Джерело світла: Світлодіодний блок SMD
Форма: Квадратна
Тип світильника: Загального освітлення
Потужність: 48Вт