Світильник вологозахищений LED 40W 6400K PROLINE-40 942 грн
  • Южне
Світильник вологозахищений LED 40W 6400K PROLINE-40
№432348
Світильник вологозахищений LED 40W 6400K PROLINE-40 Одеса - фото 1
Адреса: "варненська 21", Одеса, Одеська область
Матеріал корпусу: Пластик
Тип освітлення: Світильник
Матеріал розсіювача: Пластик
Тип світильника: Загального освітлення
Потужність: 40Вт
Країна виробник: Китай
Ширина: 65мм
Висота: 56мм
Виробник: Horoz Electric
Довжина: 1113мм
Колір корпусу: Білий
Тип лампи: Світлодіодна стрічка