Світильник врізний SMD LED PLAZMA-45 45 W 4200K 863 грн
  • Чернівецька область
Світильник врізний SMD LED PLAZMA-45 45 W 4200K
№432250
Світильник врізний SMD LED PLAZMA-45 45 W 4200K Одеса - фото 1
Адреса: "варненська 21", Одеса, Одеська область
Тип освітлення: Світильник
Матеріал розсіювача: Полікарбонат
Тип розсіювача: Матовий
Джерело світла: Світлодіодний блок SMD
Форма: Квадратна
Тип світильника: Загального освітлення
Потужність: 45Вт