Світильник врізний ZODIAC-24 24 W 6400K 743 грн
  • Чернівецька область
Світильник врізний ZODIAC-24 24 W 6400K
№432220
Світильник врізний ZODIAC-24 24 W 6400K Одеса - фото 1
Адреса: "варненська 21", Одеса, Одеська область
Тип освітлення: Світильник
Матеріал розсіювача: Полікарбонат
Тип розсіювача: Матовий
Джерело світла: Світлодіодний блок SMD
Форма: Квадратна
Тип світильника: Загального освітлення
Потужність: 24Вт