Блок живлення Zalman ZM800-GV2SE 800W ( Чорний ) 3 446 грн
  • Черновицкая область
Блок живлення Zalman ZM800-GV2SE 800W ( Чорний )
№2492630
Блок живлення Zalman ZM800-GV2SE 800W ( Чорний ) Харьков - изображение 1
Блок живлення Zalman ZM800-GV2SE 800W ( Чорний ) Харьков - изображение 2
Блок живлення Zalman ZM800-GV2SE 800W ( Чорний ) Харьков - изображение 3
Адрес: "", Харьков, Харьковская область
Форм-фактор: ATX
Производитель: Zalman
Cybenetics ETA SILVER сертифікація
Cybenetics LAMBDA сертифікація
80 PLUS Bronze сертифікація 230 В, сертифіковано ЄС
HDB (гідродинамічний підшипник) вентилятора
120 мм HDB вентилятор
Активний PFC з максимальним коефіцієнтом потужності 99%
12-вольтовий DC-TO-DC-перетворювач зі 100% доступністю
Надійні конденсатори
Список стандартів захисту
Стандарт ATX
Розмір: 140х150х86 мм — стандартний для розміщення та сумісний із більшістю форм-факторів комп'ютерних корпусів.