  • Черновицкая область
Насосна станція Optima MH-N1100 INOX-50 1,1кВт багатоступ,, нерж,колеса, на гребінці
№2317574
Адрес: "вулиця Об'їзна, 14", Тернополь, Тернопольская область
Производитель: Optima
Насосна станція Optima MH-N1100-50 1,1 кВт багатоступенева нержавіючі колеса на Гребінці
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Комплектуючі:
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1100INOX 1,1 кВт нержавіючі колеса
Гідроакумулятор на 50 літрів.
Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
Реле тиску PM-5
Кабель з євровилкою і клемами 1,5 м
Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Принцип роботи.
Принцип роботи насоса.
Висота підйому води даної моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 1100INOX - 4.
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики.
• Живлення: 220В / 50Гц;
• Потужність: 1100 Вт;