• Головна
  • Спосіб поповнення рахунку та повернення коштів

Спосіб поповнення рахунку та повернення коштів

Поповнення рахунку користувача та оплати послуг

Оплатити послуги публікації оголошень або додатково рекламу, просування на сайті, можна через особистий кабінет з рахунку користувача або безпосередньо через платіжні системи на сайті domarket.ua.

На даний момент поповнити рахунок можна в особистому кабінеті користувача або безпосередньо оплатити рекламу і просування оголошення при його публікації на сайті через сервіси Liqpay, Wayforpay які підключені до domarket.ua.

Для цього достатньо перейти в особистий кабінет користувача і в розділі "Рахунок" виконати поповнення особистого рахунку.

Після поповнення рахунку в особистому кабінеті, Ви можете скористатися платними послугами реклами та просування оголошень або їх розміщення на сайті domarket.ua.

Проядок повернення коштів:

При поповненні рахунку користувача, оплати реклами та просування оголошення при його публікації, послуга вважається наданою. В умовах Угоди користувача, з якою ознайомлений і погодився кожен зареєстрований на сайті користувач, зазначено, що після надання послуги повернення грошових коштів не передбачено!

Всі платіжні перекази грошових коштів, які здійснюються між покупцями і продавцями сайту domarket.ua, регулюються виключно сервісами Liqpay, Wayforpay які підключені до domarket.ua.

При появі помилки поповнення особистого рахунку користувача, потрібно зв'язатися з адміністрацією сайту, відправити повідомлення на e-mail: domarket.ua@gmail.com або перейти на сторінку зворотного зв'язку і відправити звернення.